O nás

CS Solutions Group provozuje krytou tunelovou střelnici v Brně a Střelnici v Prostějově. Střelnice v Brně sestává ze dvou oddělených střelišť a laserové střelnice.

Střelnice B (pojezdová terčová a taktická) je 25 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střelbu lze provádět ze čtyř oddělených palpostů. Střelnice A (pojezdová terčová a taktická) je 50 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet mohou současně čtyři osoby z palpostů.

Na obou střelnicích je možnost střílet i volně z plochy, kdy počet střelců je omezen na 6 osob na každé střelnici. Pro specifické výcvikové účely je možnost obě střelnice propojit v jeden celek. Na obou střelištích je možnost střílet z různých pozic, světelných podmínek, na různé terčové systémy. Povolené ráže - až do .308 WIN.

V rámci služeb nabízíme také možnost využití oddělené laserové střelnice.

Součástí střelnice je obchod Patriot Shop a společenská místnost pro školení, kurzy a pořádání akcí.

Střelecké kurzy

Pořádáme řadu střeleckých kurzů a akcí - přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti, základní i pokročilé střelecké kurzy, zážitkovou střelbu bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Pořádání akcí

Pod vedením zkušených instruktorů si vyzkoušíte různé zbraně od pistole, přes brokovnici až po útočnou pušku, bez nutnosti mít zbrojní průkaz. Připravíme vašemu kolektivu zábavný program na míru přesně dle vašich požadavků.

Naši instruktoři

Martin Silovský

Martin se střelbě věnuje už přes 25 let. Narodil se v roce 1980 v Plzni, následně studovat Střední policejní školu v Holešově. Absolvoval základní vojenskou službu a v roce 1999 nastoupil k policii, kde ještě ten samý rok nastoupil do pořádkové jednotky PM – zásahové družstvo.

V roce 2000 ho čekalo mimořádné povýšení a byl vyznamenán medailí za statečnost při účasti na bezpečnostním opatření při zasedání Mezinárodního měnového fondu v Praze. Mezi lety 2000 – 2005 byl instruktorem pořádkových jednotek PČR, od roku 2005 se stal velitelem Zásahového družstva PJ PM. Od roku 2008 byl zařazen jako inspektor na Oddělení mobilního zásahu ICP Praha – Ruzyně.

Absolvoval řadu odborných kurzů – kurz odstřelovače, kurz instruktora Zásahových jednotek PČR, kurz instruktor služební a střelecké přípravy PČR, kurz Tactical Field Medic (certifikovaný pro ČR a USA), kurz poskytování první pomoci v mimořádných situacích, kurz Aicraft – zákroky na palubě letadel kurz vzdušných hranic, kurz Tactical Emergency Casualty Care.

V roce 2012 byl vyznamenán medailí Cizinecké policie za vytvoření zásahové jednotky a bojového systému zákroků na palubách letadel, mezi lety 2012 – 2017 spolupracoval na výcviku s DEA, Secret Service, Mosad, BIS a jiné na úseku boje proti terorismu.

V roce 2016 vyznamenán ELAL Izrael za boj proti terorismu.

V roce 2017 pak odešel do civilu, kde si udělal živnost pro Ochrana osob a majetku, výuku ve střelbě, specializaci ostrahy objektů a osobní ochrany. Působil jako hlavní instruktor a zbrojíř u firmy NK Team, později NK Team Shooting, také jako správce několika střelnic v rámci ČR pro potřeby výuky ve střelbě a dále jako pořadatel a instruktor střeleckých kurzů Scorpion Defense zaměřených na ochranu VIP osob, obrannou střelbu a odstřelovačské kurzy.

Kontakt: silovsky@cssolutions.cz
telefon: 603 384 593

Fotky z naší střelnice