O nás

Střelnice CS Solutions Brno

Moderní a krytou střelnici v Brně otevřela v roce 2021 společnost CS Solutions Group. Ta se již od roku 2009 zabývá poskytováním komplexních bezpečnostních služeb, spravuje e-shop CS Patriot se zbraněmi a střelivem, taktickými doplňky a oblečením a dříve provozovala střelnici v Prostějově, která od roku 2021 přešla na nového majitele. Střelnice v Brně sestává ze dvou oddělených střelišť a laserové střelnice.

Střelnice A (pojezdová terčová i taktická) je 50 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet mohou současně čtyři osoby z palpostů. Jedná se o jedinou takto dlouhou střelnici v Brně. Střelnice B (pojezdová terčová i taktická) je 25 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet je možné také ze čtyř oddělených palpostů.

Na obou střelnicích je možnost střílet volně z plochy, počet střelců je omezený na šest osob na každé. Pro specifické výcvikové účely jde obě střelnice propojit v jeden celek – rozdělené jsou vyrážecími dveřmi. Na obou střelištích můžete střílet z různých pozic, světelných podmínek, na různé terčové systémy. Povolené ráže – až do .308 WIN.

Můžete u nás využít také oddělenou laserovou střelnici, která nabízí řadu situací, her a simulací a je dobrá jak pro přípravu na ostrou střelbu – tak i jako zábava například pro mladší ročníky.

Součástí střelnice je obchod Patriot Shop, zasedací místnost a školicí místnost – obě jsou vhodné pro kurzy, přednášky, školení a pořádání akcí či teambuildingů.

Střelecké kurzy a tréninky, zážitková střelba

Pořádáme řadu střeleckých kurzů a tréninků – od přípravy na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti a zkoušky nanečisto, po základní i pokročilé střelecké kurzy s pistolí i puškou – či úplná specifika, jako jsou kurzy poskytování první pomoci, kurzy střelby pro děti od 10 let, či ochrana zájmových a blízkých osob a střelba za využití cvičných zbraní FX Simunition.

Objednat si u nás můžete i zážitkovou střelbu bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Akce, teambuildingy a rozlučky se svobodou

Pod vedením zkušených instruktorů si vyzkoušíte různé zbraně od pistole, přes brokovnici až po útočnou pušku. Připravíme vašemu kolektivu zábavný program na míru přesně podle vašich požadavků. Pro větší akce zajistíme i catering.

Čerpání FKSP

Na střelnici je také možné uplatnit kredity nabité z FKSP. Tyto kredity je možné uplatnit na následující služby: pronájem střeliště, střelecké tréninky, střelecké kurzy, příprava na ZP. Kredity není možné čerpat na: zapůjčení zbraní, prodej střeliva a zboží na prodejně. Všechny nabité kredity mají platnost 1 rok.

Naši instruktoři

Naši instruktoři

Roman Svoboda

Roman Svoboda

Roman Svoboda slouží od roku 2005 ve francouzské cizinecké legii u 2. výsadkového pluku. Z toho 12,5 let u speciální jednotky GCP (skupina speciálního komanda parašutistické výsadkové jednotky). Byl ve více než 13 misích a z toho téměř celých sedm let v bojové zóně (v Afghánistánu, na severu Mali, Nigeru, Burkině Faso, na Pobřeží slonoviny během občanské války, při pokusu o převrat v Čadu a dalších). V roce 2015 školil speciální jednotky v Kataru pro konflikt s Jemenem. Měl na starosti zdravotnickou sekci a výcvik jednotek v oblasti medicíny. Zapojil se také do ochrany francouzského prezidenta Francoise Hollanda při návštěvě Afriky. Pětkrát byl vyznamenán válečným křížem za zásluhy v boji, z toho dvakrát stříbrnou hvězdou, je držitelem amerického vyznamenání CIB.

Martin Mátl

Martin Mátl

Martin začínal svoji kariéru v 90 letech u bezpečnostních agentur. Po roce 2010 se začal věnovat střelbě ve větším měřítku a absolvoval řadu odborných kurzů. Kurzy Close protection, kurzy první pomoci – kurz přednemocniční péče, kurzy i v rámci Akademie Aegis pro pokročilé techniky obranné střelby, skrytého nošení, týmové spolupráce, obranné střelby ve tmě a také si dodělal zbrojířský kurz. V rámci SOG defence absolvoval kurzy taktických a bezpečnostních postupů až na nejvyšší úrovni. Ve volném čase závodil v rámci IPSC a kickboxu. Martin dříve pracoval jako správce a instruktor naší prostějovské střelnice, nyní se ale přesunul naplno do Brna.

David Rok

David Rok

Profesní dráha Davida Roka začala začala studiem na Univerzitě obrany, po které nastoupil k 601. skupině speciálních sil na pozici velitele skupiny. Během své služby absolvoval množství domácích i zahraničních kurzů, cvičení a výcviků zaměřených na plné spektrum speciálních operací – od zelené taktiky (SUT) přes šedou (low signature operations) až po černou (FIBUA, CQB). Během svého působení měl možnost spolupracovat s ostatními útvary AČR, speciálními jednotkami PČR a Celní správy i se speciálními jednotkami ostatních států jako například s 5. plukem špeciálneho určenia, jednotkou IDF nebo s US Special forces. Měl tedy možnost nahlédnout na různorodé přístupy i pojetí výcviku a odnést si z nich to nejlepší. Své zkušenosti uplatnil během působení na zahraničním pracovišti v Africe a na misi v Afghánistánu. V obou případech působil jako instruktor partnerských jednotek, kterým zajišťoval střelecký a taktický výcvik. Aktuálně je instruktor střeleckých i taktických kurzů. Potkat ho můžete také na kurzech, které učí pod firmou Hardtask.

Ivan Rudiš

Ivan Rudiš

Ivan vede naše airsoftové tréninky a kroužky. Je nadšený a zarputilý sportovní střelec. Ke sportovní pistolové střelbě přišel po roce 1990 a to nejprve k perkusním zbraním, později i k těm moderním. Stal se aktivním rozhodčím ČSS ,KVZ a IPSC.Po střelecké pauze založil spolek SK HUTS z.s., kde rád uvítá nadšence. V rámci spolku se bude věnovat rozvoji střeleckých schopností členů spolku, ale i práci s juniory v disciplíně ActionAir IPSC a IPSC. Jako sportovec se vrací do IPSC v divizi ProductionOptic a ActionAir. Rád byvzkřísil disciplínu Evropský Policejní Parkur a závod ve stylu Bianchi Cup. Jeho střeleckým krédem je bezpečnost, zábava, výsledek.

Virtuální prohlídka

Galerie