O nás

Moderní a krytou střelnici v Brně otevřela v roce 2021 společnost CS Solutions Group. Ta se již od roku 2009 zabývá poskytováním komplexních bezpečnostních služeb, spravuje e-shop CS Patriot se zbraněmi a střelivem, taktickými doplňky a oblečením a dříve provozovala střelnici v Prostějově, která od roku 2021 přešla na nového majitele. Střelnice v Brně sestává ze dvou oddělených střelišť a laserové střelnice.

Střelnice A (pojezdová terčová i taktická) je 50 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet mohou současně čtyři osoby z palpostů. Jedná se o jedinou takto dlouhou střelnici v Brně. Střelnice B (pojezdová terčová i taktická) je 25 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet je možné také ze čtyř oddělených palpostů.

Na obou střelnicích je možnost střílet volně z plochy, počet střelců je omezený na šest osob na každé. Pro specifické výcvikové účely jde obě střelnice propojit v jeden celek – rozdělené jsou vyrážecími dveřmi. Na obou střelištích můžete střílet z různých pozic, světelných podmínek, na různé terčové systémy. Povolené ráže – až do .308 WIN.

Můžete u nás využít také oddělenou laserovou střelnici, která nabízí řadu situací, her a simulací a je dobrá jak pro přípravu na ostrou střelbu – tak i jako zábava například pro mladší ročníky.

Součástí střelnice je obchod Patriot Shop, zasedací místnost a školicí místnost – obě jsou vhodné pro kurzy, přednášky, školení a pořádání akcí či teambuildingů.

Střelecké kurzy a tréninky, zážitková střelba

Pořádáme řadu střeleckých kurzů a tréninků – od přípravy na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti a zkoušky nanečisto, po základní i pokročilé střelecké kurzy s pistolí i puškou – či úplná specifika, jako jsou kurzy poskytování první pomoci, kurzy střelby pro děti od 10 let, či ochrana zájmových a blízkých osob a střelba za využití cvičných zbraní FX Simunition.

Objednat si u nás můžete i zážitkovou střelbu bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Akce, teambuildingy a rozlučky se svobodou

Pod vedením zkušených instruktorů si vyzkoušíte různé zbraně od pistole, přes brokovnici až po útočnou pušku. Připravíme vašemu kolektivu zábavný program na míru přesně podle vašich požadavků. Pro větší akce zajistíme i catering.

Naši instruktoři

Martin Silovský

Martin se střelbě věnuje už přes 25 let. Narodil se v roce 1980 v Plzni, následně studovat Střední policejní školu v Holešově. Absolvoval základní vojenskou službu a v roce 1999 nastoupil k policii, kde ještě ten samý rok nastoupil do pořádkové jednotky PM – zásahové družstvo.

V roce 2000 ho čekalo mimořádné povýšení a byl vyznamenán medailí za statečnost při účasti na bezpečnostním opatření při zasedání Mezinárodního měnového fondu v Praze. Mezi lety 2000 – 2005 byl instruktorem pořádkových jednotek PČR, od roku 2005 se stal velitelem Zásahového družstva PJ PM. Od roku 2008 byl zařazen jako inspektor na Oddělení mobilního zásahu ICP Praha – Ruzyně.

Absolvoval řadu odborných kurzů – kurz odstřelovače, kurz instruktora Zásahových jednotek PČR, kurz instruktor služební a střelecké přípravy PČR, kurz Tactical Field Medic (certifikovaný pro ČR a USA), kurz poskytování první pomoci v mimořádných situacích, kurz Aicraft – zákroky na palubě letadel kurz vzdušných hranic, kurz Tactical Emergency Casualty Care.

V roce 2012 byl vyznamenán medailí Cizinecké policie za vytvoření zásahové jednotky a bojového systému zákroků na palubách letadel, mezi lety 2012 – 2017 spolupracoval na výcviku s DEA, Secret Service, Mosad, BIS a jiné na úseku boje proti terorismu.

V roce 2016 vyznamenán ELAL Izrael za boj proti terorismu.

V roce 2017 pak odešel do civilu, kde si udělal živnost pro Ochrana osob a majetku, výuku ve střelbě, specializaci ostrahy objektů a osobní ochrany. Působil jako hlavní instruktor a zbrojíř u firmy NK Team, později NK Team Shooting, také jako správce několika střelnic v rámci ČR pro potřeby výuky ve střelbě a dále jako pořadatel a instruktor střeleckých kurzů Scorpion Defense zaměřených na ochranu VIP osob, obrannou střelbu a odstřelovačské kurzy.

Kontakt: silovsky@cssolutions.cz
Telefon: 603 384 593

Fotky z naší střelnice