O nás

Moderní a krytou střelnici v Brně otevřela v roce 2021 společnost CS Solutions Group. Ta se již od roku 2009 zabývá poskytováním komplexních bezpečnostních služeb, spravuje e-shop CS Patriot se zbraněmi a střelivem, taktickými doplňky a oblečením a dříve provozovala střelnici v Prostějově, která od roku 2021 přešla na nového majitele. Střelnice v Brně sestává ze dvou oddělených střelišť a laserové střelnice.

Střelnice A (pojezdová terčová i taktická) je 50 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet mohou současně čtyři osoby z palpostů. Jedná se o jedinou takto dlouhou střelnici v Brně. Střelnice B (pojezdová terčová i taktická) je 25 metrů dlouhá, 6 metrů široká a střílet je možné také ze čtyř oddělených palpostů.

Na obou střelnicích je možnost střílet volně z plochy, počet střelců je omezený na šest osob na každé. Pro specifické výcvikové účely jde obě střelnice propojit v jeden celek – rozdělené jsou vyrážecími dveřmi. Na obou střelištích můžete střílet z různých pozic, světelných podmínek, na různé terčové systémy. Povolené ráže – až do .308 WIN.

Můžete u nás využít také oddělenou laserovou střelnici, která nabízí řadu situací, her a simulací a je dobrá jak pro přípravu na ostrou střelbu – tak i jako zábava například pro mladší ročníky.

Součástí střelnice je obchod Patriot Shop, zasedací místnost a školicí místnost – obě jsou vhodné pro kurzy, přednášky, školení a pořádání akcí či teambuildingů.

Střelecké kurzy a tréninky, zážitková střelba

Pořádáme řadu střeleckých kurzů a tréninků – od přípravy na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti a zkoušky nanečisto, po základní i pokročilé střelecké kurzy s pistolí i puškou – či úplná specifika, jako jsou kurzy poskytování první pomoci, kurzy střelby pro děti od 10 let, či ochrana zájmových a blízkých osob a střelba za využití cvičných zbraní FX Simunition.

Objednat si u nás můžete i zážitkovou střelbu bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Akce, teambuildingy a rozlučky se svobodou

Pod vedením zkušených instruktorů si vyzkoušíte různé zbraně od pistole, přes brokovnici až po útočnou pušku. Připravíme vašemu kolektivu zábavný program na míru přesně podle vašich požadavků. Pro větší akce zajistíme i catering.

Fotky z naší střelnice