Akce na míru

Firemní akce a teambuilding

Přemýšlíte, jak stmelit tým a zažít něco jedinečného? Teambuilding či jiné firemní akce můžete udělat u nás. Pod vedením zkušených instruktorů si vyzkoušíte různé zbraně od pistole, přes brokovnici až po útočnou pušku. Připravíme vašemu kolektivu zábavný program na míru přesně podle vašich představ. Pro větší akce zajistíme i catering. A pokud má někdo ze zbraní respekt a nechce střílet tzv. „ostrýma“, může si vyzkoušet laserovou střelnici, kde střelba probíhá s imitací pistole a střílí se na plátno, na kterém je možné nastavit různé herní programy a situace.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na strelnice-brno@cssolutions.cz.

Důležité informace pro nás jsou: Kolik vás na akci bude? Přejete si i catering? Máte zájem jen o střelbu nebo i další program? Podle těchto ukazatelů vám rádi přichystáme několik cenových nabídek.

Kurz na míru pro skupiny i firmy

Líbí se vám některý z našich kurzů a rádi byste jej absolvovali v úzké skupině lidí se svými přáteli, členy klubu nebo kolegy? Není problém. Všechny námi vypsané kurzy si můžete individuálně objednat a jejich obsah můžeme upravit vašim požadavkům.

Není ani problém zkombinovat dva kurzy dohromady. Velmi oblíbená je například kombinace první pomoci a střelby. Pokud jde o kurz pro firmy, zaměříme se třeba na to, jak se na pracovišti bránit proti aktivnímu střelci.

Všechno můžeme probrat, stačí se ozvat na strelnice-brno@cssolutions.cz

Rozlučka se svobodou

Jak začít den rozlučky se svobodou, když ještě nemáte alkohol v krvi? Do rozlučky rovnou po hlavě a s pořádným zážitkem – střelbou. Možností je hned několik – oblíbené jsou zážitkové balíčky o kterých naleznete informace ZDEJejich koupi pak můžete udělat rovnou na našem e-shopu. Díky nim si i představíte, kolik taková střelba stojí. Není potřeba, aby měl každý ze skupiny vlastní voucher, můžete si je i rozdělit mezi sebou.

Pokud chcete něco speciálního – a víte, že si na to ženich/nevěsta troufne, není problém udělat i více akční střelbu, ukázat si střelbu v pohybu a vést rozlučku jako takový mini-kurz. V tomto případě se nám ozvěte na mail strelnice-brno@cssolutions.cz, kde doladíme detaily.

Oslava narozenin a zážitková střelba

Pořádná oslava chce pořádný zážitek. Pokud jím chcete někoho obdarovat, doporučujeme vybírat z našich balíčků tady, které můžete pohodlně zakoupit přímo na e-shopuPokud chcete oslavu ve velkém stylu a víte, že vás bude víc, není problém! Nabízíme prostory, kde se můžete všichni sejít, zajistíme catering i společenské hry. V mezičase vám bude dostupná laserová střelnice a na klasické střelnici se v průběhu akce můžete střídat podle toho, jak moc chcete střílet. Pušky, pistole, brokovnice, moderní odstřelovací pušky, zbraně z druhé světové války. To vše u nás najdete a vše je vám k dispozici. Ovšem kdo střílí, nesmí během akce alkohol. :) Máte zájem o pořádnou oslavu? Napište na strelnice-brno@cssolutions.cz

Fotky z akcí